LV
|
EN

27. Pasaules Jauno Jumiķu čempionāts norisināsies Latvijā

No 14.11.2018 līdz 16.11.2018 katru dienu plkst. 9.00 - 17.00 Starptautiskajā Izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies 27. Pasaules Jauno Jumiķu čempionāts.
Pasaules jumiķu čempionāts Latvijā notiek pirmo reizi, zīmīgi, ka tik svarīgs pasākums būvniecības nozarē norisinās tieši Latvijas 100. jubilejas gadā.
Čempionātu aicināti apmeklēt visi interesenti. Ieeja čempionāta norises vietā ir bezmaksas, tāpat arī autostāvvieta.

Čempionāts ir viens no svarīgākajiem starptautiski rīkotajiem pasākumiem jumiķiem, kura laikā jaunie jumtu licēji no vairāk kā 20 valstīm
sacentīsies disciplīnās, parādot savas prasmes dažādu jumta segumu ieklāšanā. Sacensības norisināsies četrās disciplīnās - slīpie jumti, plakanie jumti,
metāla jumti un, šogad pirmo reizi čempionāta vēsturē, arī piekārto fasāžu disciplīnā.

 

Jumiķu čempionāta norises vietā būs iespējams apskatīt arī vairāku jumta un fasāžu materiālu ražōtāju un tirdzniecības pārstāvju stendi,
tajā skaitā arī Axcelere metal stends. Axcelere metal piedāvā High-end kvalitātes jumta un fasāžu materiālus, kā arī dažādus materiālus skārdniekiem un jumiķiem.


27. Pasaules Jauno Jumiķu čempionāts

 

Vienlaicīgi ar 27. Pasaules Jauno Jumiķu čempionātu Rīgā norisināsies arī 66. Starptautiskās Jumiķu federācijas kongress, kas pulcē federācijas biedrus
no visas pasaules, lai izstrādātu vienotu stratēģiju Jumiķa amata kvalitātes prasību nodrošināšanai un nepieciešamo normatīvu izveidei. 

 

Pasākumu organizatori - Starptautiskā jumiķu federāciju (IFD - Internationale Federation des Dachdeckerhandwerks) un Latvijas Jumiķu apvienība.
IFD dibināta 1952. gadā Minhenē Vācijā. Šobrīd tās sastāvā ietilpst Eiropas valstu, Āfrikas un Ziemeļamerikas kontinenta valstu jumiķu organizācijas.

 

SIA Axcelere metal | Maskavas iela 246, Rīga, LV-1063
+371 67063750 | axcelere@axcelere.lv | www.axceleremetal.lv | www.facebook.com/axcelere