LV
|
EN

3 vienkārši ieteikumi kā sagatavot lietus ūdens noteksistēmu rudens un ziemas sezonai!

Rudens ir skaisto un krāsaino koku lapu laiks, kad daba priecē un sajūsmina, taču privātmāju īpašniekus un daudzdzīvokļu ēku apsaimniekotājus šis koku lapkritis var sarūgtināt un pārsteigt nesagatavotus,

ja ēkas lietusūdens noteksistēma nav atbilstoši sagatavota gaidāmajiem laikapstākļiem. Tāpēc iesakām regulāri un savlaicīgi izpildīt šos 3 vienkāršos ieteikumus:

 

1. APSEKO SAVAS ĒKAS JUMTU UN NOTEKSISTĒMU REGULĀRI

 

Rudens ir pēdējais brīdis, kad apsekot ēkas jumtu un lietusūdens noteksistēmu, lai novērtētu tās stāvokli, vai nav radušies kādi būtiski bojājumi, caurumi, sūces, kas pirms rudens lietavām un ziemas sniega būtu jāsalabo.

Regulāras pārbaudes un laicīga bojājumu pamanīšana var samazināt noteksistēmas uzturēšanas un labošanas izmaksas.

 

2. NOVĒRS RADUŠOS BOJĀJUMUS LAICĪGI

 

Ja atklājas kādas nepilnības, novērtē tās pats vai versies pie speciālista. Noskaidro vai iespējams trūkumus novērst uzreiz un veikt labojumus. Ja nepieciešama lietus ūdens noteksistēmas nomaiņa, novērtē,

vai jāmaina tūlīt, vai var ieplānot nomaiņu uz nakamo sezonu, kas dod papildus laiku izvēlēties atbilstošāko noteksistēmas variantu.

 

3. NODROŠINIES PIRMS, KAS IR NOTICIS/SAGATAVOJIES

 

Ja noteksistēma ir darba kārtībā, noteikti padomā par preventīviem aizsardzības pasākumiem, piemēram, renes aprīkošanu ar aizsargsietu, lai nepieļautu krītošu koku lapu, skuju un sniega blīvēšanos renēs,

kas nosprosto tās un traucē normālu nokrišņu novadi no jumta.

 

PVC siets renēm, aizsargā no koku lapām, Eurovent GUTTER PROTECT Lapy tvērējs, aizsargā notekcauruli no čiekuriem un citiem gružiem Zambelli metāla aizsargsiets renēm Gutter Stark

 

Axcelere metal piedāvā gan metāla noteksistēmas, gan plašu palīgmateriālu klāstu visu veidu lietusūdens noteksistēmām, lai krītošas koku lapas, skujas, čiekuri un sniega sablīvējumi neradītu problēmas un nebojātu ēkas jumtu, noteksistēmu un fasādi.

 

  • Alumīnija, titāncinka, tērauda un kapara lietus ūdens noteksistēmas.
  • Reņu aizsargsiets, vienkārši un ērti montējams, pielāgojams dažādu izmēru renēm, ekonomisks un ātri realizējams variants.
  • Zambelli Gutter STARK® augstākās kvalitātes metāla renes aizsargsiets pat ekstremāliem laikapstākļiem.
  • Metāla siets loksnēs - izturīgs, ilgtspējīgs un precīzi pielāgojams konkrētam renes izmēram, nogriežot vajadzīgo izmēru no loksnes.
  • Notekcaurulē ievietojami kapara vai nerūsošā tērauda lapu tvērēji, kas pasargā notekcauruli no čiekuiem, lapām un lielāka izmēra gružiem.
  • Notekcaurules revīzijas, atvieglo notekcauruļu tīrīšanu.
  • Sniega barjeras, pasargā renes no sniega un ledus sablīvējumiem ziemā/pavasarī, lai izvairītos no iespējamas renes deformācijas vai noraušanas.
  • Enkopur hidroizolācijas sistēma jumtu un noteksistēmu remontam!

 

Sazinies ar mums, lai izvēlētos savai mājai atbilstošāko noteksistēmas aizsardzības veidu – axcelere@axcelere.lv vai 67063750.

 

Iegādājies kvalitatīvus produktus par izdevīgām cenām jumtam un ēkas būvniecībai mūsu internetveikalā www.axceleremetal.lv