LV
|
EN

ALUMĪNIJA FASĀDESPREFALZ VALCPROFILA FASĀDES


Austrijas ražotāja PREFA alumīnija skārds ir piemērots ne tikai jumta segumiem, bet arī fasādēm. PREFALZ alumīnija fasādes parasti tiek realizētas valcprofila tehnikā. Tā kā alumīnijs ir plastisks un viegli lokāms materiāls, tad ir iespējams realizēt sarežģītas formas fasādes, piemēram, apaļas un elipses formas celtnes, izmantojot iekārtu rādiusa veidošanai. Šāda tipa celtne ar PREFALZ alumīnija skārda jumtu un fasādi ir Sporta halle Talsos.

 

Foto: ©Axcelere
AS "Latvijas Gāze" // Rīga, Latvija // PREFALZ P.10 Anthrazit

 

Alumīnija fasādes var apskatīt GALERIJĀ.


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEALUMĪNIJA FASĀDESFASĀDES PANELIS SIDING


PREFA fasādes panelis SIDING ir daudzpusīgi un ērti lietojams produkts. SIDING var izmantot gan jaunu, gan vecu ēku fasādēm, sienām un pat iekštelpās. Šo paneli iespējams uzlikt gan horizontāli, gan vertikāli, ar vai bez ēnas spraugas, vienā krāsā vai kombinēt vairākus krāsu toņus.

 

PREFA ir izstrādājusi SIDING fasādes panelim divu veidu koka imitācijas pārklājumu - gaišāku un tumšāku. Tādā veidā tiek apvienots tradicionālais koka fasādes izskats ar alumīnija fasādes priekšrocībām - fasāde izskatīsies vienmēr jauna un tīra, tā nebūs jāpārkrāso.

 

Foto: ©PREFA
Austrija // Siding, Holz hell (Light wood)

 

Alumīnija fasādes var apskatīt GALERIJĀ.


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEALUMĪNIJA FASĀDESPREFA FASĀDES ROMBI


Austrijas ražotājs PREFA piedāvā interesantu risinājumu fasādes apdarei - alumīnija rombus. Ir pieejami dažādi izmēri un krāsas, kas nodrošina iespēju veidot unikālu un neparastu ēkas fasādi.

 

RREFA alumīnija rombi 29x29
PREFA alumīnija rombi 20x20
PREFA mazie alumīnija rombi
PREFA alumīnija rombi 44x44 JAUNUMS!

 

Foto: ©PREFA
Daudzdzīvokļu māja // Zagreba, Horvātija // Jumta rombi 29x29, Anthrazit

 

Alumīnija fasādes var apskatīt GALERIJĀ.


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEALUMĪNIJA FASĀDESPREFA FASĀDES ŠINDEĻI


Prefa ražotie maza formāta alumīnija šindeļi veido neparastu fasādes rakstu. Pateicoties materiāla elastībai, tos ir iespējams izmantot gan mazās dažādu formu plaknēs, gan lielos fasādes laukumos. Šindeļu forma un pieejamā krāsu gamma paver iespējas veidot atraktīvu fasādi, kombinējot dažādu toņu šindeļus.

 

Alumīnija šindeļi ir viegli un ātri uzklājami, tiem ir ērta stiprināšanas sistēma, līdz ar to tiek izpildītas visaugstākās tehniskās prasības. 

 

Foto: ©PREFA
Sabiedriskā ēka // Austrija // Fasādes šindelis Silbermetallic

 

Alumīnija fasādes var apskatīt GALERIJĀ.


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEALUMĪNIJA FASĀDESPREFA FASĀDES DAKSTIŅI


Alumīnija dakstiņu profila izmantošana fasādes apdarē ir neparasts un oriģināls risinājums. Prefa alumīnija dakstiņi pamatā ir paredzēti jumta segumam, bet tehnisko īpašību dēļ tos ir iespējams izmantot arī kā fasādes segumu.

 

 

Foto: ©PREFA
Ģimenes māja // Slovēnija // dakstiņi Anthrazit

 

Alumīnija fasādes var apskatīt GALERIJĀ.


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEALUMĪNIJA FASĀDESFASĀDES PANELIS FX.12


Prefa ir izstrādājusi jaunu alumīnija fasādes paneli FX.12. Tas ir inovatīvs un unikāls produkts, kas, pateicoties paneļa virsmā iestrādātiem vertikāliem un horizontāliem locījumiem, rada futūrisku fasādes dizainu. Šis jauninājums padara katru objektu unikālu, jo plakne atkarībā no saules gaismas novietojuma mainās tonāli. Ražošanas procesā katram panelim ir izveidoti unikāli locījumi, kas neatkārtojas un tie ir neregulāri pat uz lielas virsmas.

 

Foto: ©PREFA
Ģimenes māja // Slovākija // fasādes panelis FX.12 Anthrazit P.10

 

Alumīnija fasādes var apskatīt GALERIJĀ.


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETE