LV
|
EN

PREFA SNIEGA BARJERAALUMĪNIJA SNIEGA BARJERA VALCPROFILA JUMTIEM


Austrijas ražotājs Prefa piedāvā kvalitatīvu Eiropas normām atbilstošu sniega barjeras sistēmu valcprofila jumtiem. Pamatā paredzēta PREFALZ alumīnija valcprofila jumta segumiem, bet sniega barjeras materiāls sader arī ar titāncinka un krāsota tērauda jumtiem. Pieejama viencaurules vai divcauruļu sistēmas sniega barjera, kas aiztur sniega un ledus sanesumus uz jumta, aizsargājot tuvumā esošās personas un augus no krītoša sniega un ledus nodarītiem postījumiem. Papildus drošībai iesakām izmantot arī pretledus elementus, kas aizkavē ledus izslīdēšanu starp jumta segumu un barjeras cauruli.

 

Alumīnija sniega barjera pieejama ar izturīgu P.10 pārklājumu vairākos Prefa standarta krāsu toņos, tādējādi to iespējams piemērot dažādu krāsu jumtiem. 

 

Sniega barjeru jāizvēlas atbilstoši jumta seguma veidam un jumta konstrukcijai, lai tā kalpotu atbilstoši paredzētajai funkcijai - efektīvi un drši novadīt sniega un ledus sanesumus no jumta. Ievērot ražotāja rekomendācijas un sniega barjeras montāžas instrukciju.


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETE