LV
|
EN

HIDROIZOLĀCIJA BALKONAM

ENKOPUR

Enkopur šķidro hidroizolāciju var izmantot balkonu un terašu apstrādāšanai. Papildus ir jāuzklāj nodilumizturīga kārta, jo Enkopur neiztur mehānisku slodzi.

ENKOPUR ir šķidras konsistences, uz poliuretāna bāzes izgatavots, produkts gatavs tūlītējai lietošanai. Pievienots šķīdinātājs. Ātra, ērta, droša un efektīva hidroizolācija, kas piemērota jebkura veida balkonu, terašu, kāpņu un citu piebūvju remontdarbiem, tādā veidā ievērojami paildzinot to kalpošanas laiku un kvalitāti.


ENKRYL

ENKRYL ir šķidras kosnsistences, uz polieretāna bāzes izgatavots, produkts gatavs tūlītējai lietošanai. Ātra, ērta, droša un efektīva hidroizolācija, kas piemērota jebkura veida balkonu, terašu, kāpņu un citu piebūvju remontdarbiem, tādā veidā ievērojami paildzinot to kalpošanas laiku un kvalitāti.


UNIVERSĀLA GRUNTS

Pirms ENKOPUR vai ENKRYL uzklāšanas apstrādājamai virsmai ir jābūt sausai, brīvai no netīrumiem un tā ir jāapstrādā ar grunts slāni. Grunts slānis veido labāku hidroizolācijas saķeri ar visrmu, nodrošinot efektīvāku un noturīgāku rezultātu.

Universālā grunts ir piemērota metāla, koka, betona, ķieģeļa un bitumena virsmām. Ir daži materiāli, kam ir nepieciešama speciāla grunts, piemēram, stiklam un plastmasai.


ARMĒJOŠS AUDUMS

Ievērojot pilnīgu hidroizolācijas ieklāšanas procesu, noteikti ir jāizmanto speciāls armējošs audums. 

Ir pieejami dažādu izmēru audumi un auduma sagataves grūtāk apstrādājamām vietām - stūriem un jumta izvadiem.