LV
|
EN

HIDROIZOLĀCIJA JUMTAM

ENKOPUR

Enkopur ir vienkomponenta izsturīga hidroizolācija. Enkopur šķidro hidroizolāciju var izmantot tieši no iepakojuma spaiņa arī vietās, kur ir stāvošs ūdens.

ENKOPUR ir šķidras konsistences, uz poliuretāna bāzes izgatavots, produkts gatavs tūlītējai lietošanai. Pievienots šķīdinātājs. Ideāli piemērots bitumena, metāla un šīfera jumtu segumu remontam, jumta pieslēgumu, skursteņu un savienojumu vietu hidroizolācijai. Jumta hidroizolācija, ko izmanto gan divslīpu jumtiem ar lielu jumta slīpumu, gan plakaniem jumta segumiem.

 

Kā samazināt jumta uzturēšanas izmaksas? >>>


ENKRYL

Enkryl šķidrā hidroizolācija (šķidrā plastmasa) slīpajiem jumtiem ir ekonomiska remontu sistēma bez šķīdinātāja. Enkryl izmanto jumtiem ar pietiekamu slīpumu un var tikt uzklāta ar rullīti tieši uz sagatavotas virsmas.

ENKRYL ir šķidras konsistences, uz poliuretāna bāzes izgatavots produkts gatavs tūlītējai lietošanai. Jumta hidroizolācija, kas ideāli piemērota bitumena, metāla un šīfera jumta segumiem un jumtiem ar nelielu slīpumu. Izmanto gan jumta segumu remontam, gan hidroizolācijai.


UNIVERSĀLA GRUNTS

Hidroizolācijas produktiem Enkopur un Enkril ir vienmēr ir nepieciešams izmantot grunti atkarībā no apstrādājamās virsmas. Universālā grunst 933 ir izmantojama uz visām strukturālajām pamatnēm, tāpat var gruntēt bitumena, metāla , koksnes kompozīta un citas virsmas.

Pirms ENKOPUR vai ENKRYL uzklāšanas, apstrādājamai virsmai ir jābūt sausai, brīvai no netīrumiem un tā ir jāapstrādā ar grunts slāni. Grunts slānis veido labāku hidroizolācijas saķeri ar virsmu, nodrošinot efektīvāku un noturīgāku rezultātu.

Universālā grunts ir piemērota metāla, koka, betona, ķieģeļa un bitumena virsmām. Ir daži materiāli, kam ir nepieciešama speciāla grunts, piemēram, stiklam un plastmasai.


ARMĒJOŠS AUDUMS

Enke Polyflex armējošajam audumam ir labas mehāniskās īpašības un tas ideāli der piesūcināšanai ar jebkuru Enke mastiku, piemēram, ar Enkopur un Enkryl. Īpašā auduma struktūra ļauj apstrādāt īpaši sarežģītas un nevienmērīgas vietas.

Ievērojot pilnīgu hidroizolācijas ieklāšanas procesu, noteikti ir jāizmanto speciāls armējošs audums. 

Ir pieejami dažādu izmēru audumi un auduma sagataves grūtāk apstrādājamām vietām - stūriem un jumta izvadiem.