LV
|
EN

KNOLL KULI PALĪGIERĪCEMetāla ruļļu transportēšanai, attīšanai, nomērīšanai un griešanai


Oriģināls un efektīvs palīgs skārdnieku darbnīcā un būvlaukumā, kas palīdz ērtāk un ātrākt plānot darba procesu. K.N.O.L.L, balstoties uz vairāk nekā 100 gadu ilgo pieredzi nozarē, ir izstrādājis Kuli palīgierīci tā, lai tā ir ergonomiska un darbiniekiem ērti lietojama, atbilstu visām mūsdienu tehnoloģijām un prasībām.

 

Tā pilda ne tikai metāla ruļļu transportēšanas funkciju, bet, izmantojot visas pieejamās papildus ierīces, metāla rulli ir ērti attīt, nebaidoties, ka tas tiks saskrāpēts, sabuktēts vai kā citādi bojāts. Ruļļa turētājs nodrošina stabilu ruļļa pozīciju un tā precīzu padevi, piemēram, uz profilēšanas mašīnu. Turklāt pieejamā mērierīce automātiski nomēra cik garu metāla loksni no ruļļa notiniet, tas ir īpaši ērti, jo mērījumus nav nepieciešams veikt iepriekš un atzīmēt katras detaļas vai loksnes garumu. Asās metālam piemērotās šķēres veic taisnu un precīzu loksnes griezumu visā ruļļa platumā. Visas iepriekš minētās KNOLL Kuli funkcijas būtiski atvieglo jumiķu un skārdnieku darbu uz vietas būvlaukumā un darbnīcā, jo Kuli ir mobila un ērti pārvietojama ierīce.

 

KNOLL Kuli komplekts sastāv no ruļļa pārvietošanas ratiņiem, sliedes ar ruļļa turētāju un šķērēm ar garuma mērierīci. Ierīces ir iespējams kombinēt, ņemot vērā paredzētās izmantošanas specifiku.

 

KNOLL Kuli ir pieejams divi izmēri - 100 un 125 cm (attiecīgi 90 un 116 cm platiem ruļļiem)
Maksimālais metāla ruļļa svars - līdz 200 kg
Mērierīces solis - cm (centimetri)
Kuli šķēres paredzētas šādām metāla loksnēm - 1.00 mm biezas alumīnija loksnes, 0.80 mm biezas kapara (vara) un cinka loksnes, 0.70 mm biezas tērauda loksnes


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETE