LV
|
EN

Rīgas pils un LNMM saņem "Latvijas Būvniecības Gada balvas 2015" GRAND PRIX!

10. martā kultūras pilī "Ziemeļblāzma" tika apbalvoti žurnālu "Latvijas Būvniecība" un "Latvijas Achitectūra" rīkotā konkursa "Latvijas Būvniecības Gada balva 2015" laureāti - labākās 2015. gada būves Latvijā - 10 nominācijās.

 

GRAND PRIX ieguva Rīgas pils un Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (LNMM), kā arī 1. vietu nominācijā "Rekonstrukcija" un 2. vietu nominācijā "Restaurācija" ieguva Dzintaru koncertzāle.

 

Lepojamies! Rīgas pils rekonstrukcijai Axcelere piegādāja kapara skārdu jumta apdarei un kapara lietus ūdens noteksistēmu, LNMM un Dzintara koncertzālei - titāncinka jumta segumu.

 

Kapara jumti 

 

Rheinzink titāncinka jumti 

 

Kapara jumtu foto galerija 

 

Titāncinka jumtu foto galeriaja 

 

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (LNMM).  Rīgas pils kapara apdares un lietus ūdens noteksistēma. Dzintaru koncertzāles rekonstrukcija - titāncinka jumta rombi.

 

Konkurss “Latvijas Būvniecības Gada balva” ir vērienīgākais ēku konkurss Latvijā un vienīgais konkurss ar precīziem vērtēšanas kritērijiem, kas tiek attiecināti uz ēku būvkonstruktīvo drošību, arhitektonisko izsteiksmību,

materiālu un darbu izpildes kvalitāti, mikroklimatu, sociāli ekonomiskajiem ieguvumiem un pielietotajiem inovatīvajiem risinājumiem. Konkursa devīze: drošība un kultūras mantojuma saglabāšana.

 

Vairāk par "Latvijas Būvniecības Gada balvas 2015" laureātiem - http://www.latvijasbuvnieciba.lv/LB/lb-gadabalva-2015/uzvaretaji/

 

SIA Axcelere

Maskavas iela 250, Rīga, LV-1063

Tālrunis: +371 67063750

axcelere@axcelere.lv

www.facebook.com/axcelere