LV
|
EN

TITĀNCINKA NOTEKSISTĒMARHEINZINK NOTEKSISTĒMA


RHEINZINK lietus ūdens noteksistēma ir ražota no augstas kvalitātes titāncinka skārda. Tāpat kā titāncinka jumta segums, arī noteksistēma, ir pieejama trīs dažādos patinas toņos - prePATINA walzblank, prePATINA blaugrau un prePATINA schiefergrau.

 

Titāncinka lietus ūdens noteksistēma harmoniski izskatās kopā ar attiecīgā patinējuma titāncinka jumtu, taču šī materiāla noteksistēmu tikpat labi lieto betona vai keramiskā dakstiņa jumtiem, vai dabīgā šīfera jumtiem.

 

Foto: ©Axcelere
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris // Rīga, Latvija // titāncinks blaugrau


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETETITĀNCINKA NOTEKSISTĒMAVMZINC NOTEKSISTĒMA


VMZINC ir augstas kvalitātes un videi draudzīga rūpnieciski ražota titāncinka lietus ūdens noteksistēma, kas nodrošina mūsu klimatiskajiem apstākļiem atbilstošu lietus ūdens novadīšanu no jumta plaknes. Plašais elementu sortiments - piltuves, deformācijas šuves, reņu stūri un āķi u.tt. - veido pilnīgu noteksistēmu, kur visi elementi ir atbilstoša izmēra un ideāli savienojami savā starpā.

 

Lietus ūdens noteksistēma ir pieejama trīs dabīgos toņos -
NATURAL-ZINC, QUARTZ-ZINC un ANTHRA-ZINC.

 

VMZINC titāncinka lietus ūdens noteksistēmu var izmantot arī citiem jumta segumiem, ne tikai titāncinka valcprofilam, piemēram, arī dabīgā šīfera jumtiem.

 

Foto: ©VMZINC
Privātmāja // Dānija // titāncinks ANTHRA-ZINC


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETETITĀNCINKA NOTEKSISTĒMASILESIA NOTEKSISTĒMA


Titāncinka lietus ūdens noteksistēma tiek izgatavota no SILESIA titāncinka skārda materiāla. Noteksistēma lieliski papildina SILESIA titāncinka jumtus un fasādes, kā arī var izmantot kā akcentu cita materiāla fasādēm un jumta segumiem.

 

Lietus ūdens noteksistēma pieejama dažādos izmēros un paildināta ar plašu aksesuāru klāstu - reņu līkumiem, reņu āķiem, notekcauruļu stiprinājumiem, revīzijām, notekcauruļu līkumiem u.c. elementiem.

 

SILESIA ražo lietus ūdens noteksistēmu divos krāsu toņos - BRIGHT-ROLLED un PRE-AGED.

 

Foto: ©SILESIA
Dzīvojamā ēka / Jaśkowa Dolina, Polija / titāncinks PRE-AGED


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETE