LV
|
EN

VELUX JUMTA LOGIPremium jumta logs INTEGRA ar elektrisko vai solāro vadību


VELUX INTEGRA ir ar tālvadību darbināms jumta logs, kas nodrošina maksimāli ērtu un mūsdienīgu jumta logu risinājumu jebkurā mājoklī. INTEGRA jumta logus ir iespējams aprīkot ar elektriskajām žalūzijām, saulessargu un slēģi. Komplektā ietilpst arī lietus sensors, kas automātiski aizver logu, ja sāk līt lietus. Visas jumta loga ierīces tiek darbinātas ar vienu skārienjūtīgu pulti.

 

INTEGRA jumta logu priekšrocības - rokturis vērtnes augšā, iebūvēta ventilācija, putekļu un insektu filtrs, Thermo TechnologyTM, laminēts stikls drošībai, lietus trokšņa slāpēšana. Jumta loga komplektāciju ir iespējams piemērot klienta individuālajām prasībām.

 

Ar roku veramus jau iebūvētus jumta logus arī ir iespējams aprīkot ar elektrisko vai solāro tālvadību.

 

Foto: ©VELUX


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEVELUX JUMTA LOGIVELUX CABRIO balkons


VELUX CABRIO dažās sekundēs jumta logu pārvērš balkonā, kas nodrošina plašu panorāmas skatu, vairāk gaismas un svaiga gaisa iekļuvi telpā. CABRIO balkons ir oriģināls un mūsdienīgs risinājums, tas atsvaidzina jebkuras telpas interjeru.

 

Jaunais jumta logs - balkons tagad pieejams arī 114 x 252 cm izmērā, kas sniedz vairāk plašuma, kad balkons ir atvērts.

 

CABRIO balkonu var uzstādīt jumtiem ar 35-53 grādu slīpumu. 

 

Foto: ©VELUX


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEVELUX JUMTA LOGIVELUX jumta terase


Izvēloties VELUX jumta terasi ir iespējams paplašināt bēniņus, tā telpu padarot plašāku un gaišāku, kā arī nodrošina svaiga gaisa apmaiņu. Terasi var izmantot arī kā balkonu. 

 

VELUX terasi var uzstādīt jumtiem ar 35 - 53 grādu slīpumu.

 

Foto: ©VELUX


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEVELUX JUMTA LOGIVELUX gaismas tunelis


VELUX gaismas tunelis ir paredzēts dabiskās dienasgaismas novadīšanai tur, kur logus nav iespējams iebūvēt, piemēram, vannas istabā, garderobē, koridorā.

 

Jaunā gaismas konstrukcija Edge Glow nodrošina lielāku dabisko apgaismojumu un vienlaikus to efektīvāk izplata visā telpā. Gaismas tunelis ir viegli un ātri uzstādāms, pateicoties Flexi-loc savienojumu sistēmai.

 

VELUX gaismas tuneli var uzstādīt jumtiem ar 15-60 grādu slīpumu.

 

Foto: ©VELUX


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEVELUX JUMTA LOGIVELUX klasiskais virsgaismas logs ar kupolu


Ja jumta slīpums nav piemērots jumta loga iebūvēšanai, bet ir vēlme un nepieciešamība pēc dienas apgaismojuma telpā, tad lielisks risinājums ir VELUX virsgaismas logs.

 

Virsgaismas logam ir caurspīdīgs kupols, dubulta stikla pakete ar polikarbonāta pārklājumu, kas ļauj telpā iekļūt gaismai un vienlaikus pasargā to no pārkaršanas, tas ir energoefektīvs un ar labu skaņas izolāciju lietus un krusas laikā.

Ir pieejami trīs veida virsgaismas logi - neverams, ar rokas vadību un elektrisko vadību.

 

VELUX virsgaismas logus var uzstādīt jumtiem ar 0 - 15 grādu slīpumu.

 

Foto: ©VELUX


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEVELUX JUMTA LOGIVELUX virsgaismas logs ar plakanu stikla virsmu


VELUX sākot ar 2016. gadu tirgū sāk piedāvāt virsgaismas logu ar plakanu stikla virsmu. Atšķirībā no klasiskā virsgaismas loga ar kupolu jaunajam logam kupola vietā ir plakana stikla virsma, kas izgatavota no 4 mm bieza rūdīta stikla.

 

Piemērots plakanajiem jumtiem ar 5 - 15 grādu slīpumu. Citas tehniskās specifikācijas - izmēri, vadība, energoefektivitāte, uzturēšana un montāža - atbilst klasiskajam VELUX klasiskajam virsgaismas logam. 

 

Virsgaismas logs plakanajiem jumtiem ir piemērots praktiski visa veida telpām - virtuvēm, koridoriem, dzīvojamām istabām un birojiem utt. - kur nepieciešams palielināt dabiskā apgaismojuma un svaiga gaisa daudzumu, atsvaidzinat interjeru un radīt plašuma sajūtu telpā.

 

Foto: ©VELUX


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETE