LV
|
EN

VELUX JUMTA LOGIPremium jumta logs INTEGRA® ar elektrisko vai solāro vadību


Velux Premium INTEGRA® ir ar tālvadību darbināms jumta logs, kas nodrošina maksimāli ērtu un mūsdienīgu jumta logu risinājumu jebkurā mājoklī. INTEGRA® jumta logus ir iespējams aprīkot ar elektriskajām žalūzijām, saulessargu un slēģi. Komplektā ietilpst arī lietus sensors, kas automātiski aizver logu, ja sāk līt lietus. Visas jumta loga ierīces tiek darbinātas ar vienu skārienjūtīgu pulti.

 

INTEGRA® jumta logu priekšrocības - rokturis vērtnes augšā, iebūvēta ventilācija, putekļu un insektu filtrs, Thermo TechnologyTM, laminēts stikls drošībai, lietus trokšņa slāpēšana. Jumta loga komplektāciju ir iespējams piemērot klienta individuālajām prasībām.

 

Jau iebūvētus rokas vadības logus var aprīkot ar tālvadību, ja tie ir ar rokturi vērtnes augšā, papildus iegādājoties solārās vadības motoru KSX.

 

Iegādājies Velux INTEGRA® jumta logus GGL 306621, GGU 306821 un GPU 006621 mūsu internetveikalā www.axceleremetal.lv


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEVELUX JUMTA LOGIVelux CABRIO® balkons


Velux CABRIO® dažās sekundēs jumta logu pārvērš balkonā, kas nodrošina plašu panorāmas skatu, vairāk gaismas un svaiga gaisa iekļuvi telpā. CABRIO® balkons ir oriģināls un mūsdienīgs risinājums, tas atsvaidzina un paplašina jebkuras telpas interjeru.

 

CABRIO® balkonu var aprīkot ar žalūzījām un saulessargu, kas papildinās telpas interjeru un nodrošinās aizsardzību no spilgtas saules.

 

Iegādājies Velux CABRIO® jumta balkonu GDL 3066 mūsu internetveikalā www.axceleremetal.lv


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEVELUX JUMTA LOGIVelux jumta terase


Velux jumta terase palīdz maksimāli izmantot jumta stāva telpas, nemazinot tavu esošo dzīvojamo platību. Šis satriecošais risinājums piedāvā piekļuvi ārpasaulei savā unikālajā veidā. Ar terasi ir iespējams paplašināt bēniņus, tā šo parasti tumšo telpu padarot plašāku un gaišāku, kā arī nodrošina svaiga gaisa apmaiņu. Terasi var izmantot arī kā balkonu.

 

Jumta terase uzlabo ne tikai iekštelpu funkcionalitāti un izskatu, bet arī ēkas kopējo tēlu un jumta izskatu.

 

Iegādājies Velux jumta terasi GEL 3065 mūsu internetveikalā www.axceleremetal.lv


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEVELUX JUMTA LOGIVelux gaismas tunelis


Velux gaismas tunelis ir paredzēts dabiskās dienasgaismas novadīšanai tur, kur logus nav iespējams iebūvēt, piemēram, vannas istabā, garderobē, koridorā. Gaismas tuneļi ir pieejami gan slīpiem, gan plakaniem jumtiem. 

 

Jaunā gaismas konstrukcija Edge Glow nodrošina lielāku dabisko apgaismojumu un vienlaikus to efektīvāk izplata visā telpā. Gaismas tunelis ir viegli un ātri uzstādāms, pateicoties Flexi-loc savienojumu sistēmai. Pieejami arī dažādi noderīgi papildus elementi, piemēram, gaismas tuneļa apgaismojums.

 

Iegādājies Velux gaismas tuneļus TWF, TWR, TLF, TLR, TCF un TCR mūsu internetveikalā
www.axceleremetal.lv


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEVELUX JUMTA LOGIVelux klasisks virsgaismas logs ar kupolu


Velux virsgaismas logi plakanajiem jumtiem noder, ja jumta slīpums nav piemērots jumta loga iebūvēšanai, bet ir vēlme un nepieciešamība pēc dienas apgaismojuma telpā caur jumtu. Virsgaismas logs ar tradicionāli klasisku akrila kupola virsmu ir uzlabots risinājums lēzeniem jumtiem, tas ir efektīvs līdzeklis dienasgaismas un svaiga gaisa ielaišanai telpā, nezaudējot energoefektivitāti. Papildu komforta uzlabošanai var izvēlēties atbilstošus saules un karstuma aizsardzības produktus virsgaismas logiem.

 

Virsgaismas logs ir pieejams neverams, ar rokas vadību vai elektrisko vadību, izvēlies savai ēkai piemērotāko variantu.

 

Iegādājies Velux virsgaismas logus CFP un CVP ar atbilstošu kupolu mūsu internetveikalā
www.axceleremetal.lv


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETEVELUX JUMTA LOGIVelux virsgaismas logs ar plakanu vai izliektu stiklu


Velux virsgaismas logi ar izliektu vai plakanu stikla virsmu ir jaunās paaudzes virsgaismas logi ar uzlabotām energoefektivitātes un vizuālā izskata īpašībām. Komfortu telpā nodrošina virsgaismas loga lielais stiklojuma laukums un lieliska sakaņas izolācija lietus, krusas un intensīvas satiksmes gadījumā.

 

Modernais virsgaismas logu dizains ir savienojums ar praktiski jebkuru telpas iekārtojumu un funkciju, piemēram, virtuvēs, koridoros, dzīvojamās istabās un birojos, visur, kur nepieciešams palielināt dabiskā apgaismojuma un svaiga gaisa daudzumu, atsvaidzinat interjeru un radīt plašuma sajūtu telpā.

 

Iegādājies Velux virsgaismas logus CFU un CVU ar atbilstošu stikla virsmu mūsu internetveikalā
www.axceleremetal.lv


P10 KRĀSU PALETESTANDARTA KRĀSU PALETE